Мова
Ukr Ukr

DSL модеми

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Keenetic DSL
Для підключення до Інтернету і IPTV по виділеній лінії ADSL  Для підключення до Інтернету, IPTV та локальних ресурсів провайдера по виділеній лінії Ethernet  Для постійного підключення до мобільного Інтернету через мережі 3G і 4G за допомогою USB-модемів (список підтриму..
1,814.40грн.
Базовано на 0 відгуках.
P-630S EE (Annex A)
Відкрийте Інтернет заново з ADSL-модемом ZyXEL-! Миттєво завантажуйте файли і пошту, беріть участь у відеоконференціях, приймайте радіо і телебачення через Інтернет, грайте з друзями по всьому світу. Модем ADSL з портом USB простий в установці і зручний в роботі. Він не потребує зовнішнього джере..
756.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
P-791R v2
Р-791R v2 - це маршрутизатор G.SHDSL.bis, що забезпечує надійний швидкісний зв'язок між локальними мережами або доступ в Інтернет по одній мідній парі. Крім високої перешкодозахищеності, стандарт G.SHDSL.bis підтримує однаково високу швидкість передачі і прийому на відносно великих відстанях, що ..
6,507.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
P-792H v2
Маршрутизатор P-792H v2 підтримує передову технологію SHDSL.bis, що забезпечує симетричну швидкість передачі і прийому даних до 5,7 Мбіт/с по одній мідній парі. Він може автоматично підбирати максимально можливу швидкість зв'язку в залежності від якості мідної пари і дальності зв'язку або працюва..
7,722.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
P-793H v2
Можливість вибору 2-провідного або 4-провідного режиму.   Маршрутизатор P-793H v2 являє собою шлюз SHDSL.bis, призначений для підключення малого і середнього офісу до Інтернету або організації з'єднання типу «точка-точка» між офісами компанії. Він забезпечує симетричну швидкість пере..
13,446.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
P-871M
Модеми P-871M створені для організації високошвидкісних з'єднань «точка-точка» по виділених і телефонних лініях. Модеми P-871M встановлюються на кінцях лінії, вибір режиму (клієнт / сервер) забезпечує вбудований мікроперемикач на задній панелі модему. Для підключення зовнішнього сплиттера (або су..
5,373.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
P660RU3 EE (Annex A)
Модем ZyXEL P660RU3 - це надійне, зручне і безпечне підключення вашого будинку до Інтернету і IP-телебачення по виділеному каналу ADSL через існуючу телефонну лінію, що не заважає роботі самого телефону. Об'єднуючи в собі маршрутизатор з технологією трансляції адрес NAT конуса, DHCP-сервер і безл..
999.00грн.
Базовано на 0 відгуках.