Мова
Ukr Ukr

Апаратні шлюзи.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
USG 40
Уніфікований центр безпеки USG 40 це високо інтегрований пристрій нового покоління, призначений для вирішення широкого спектру завдань з побудови корпоративної мережі малого бізнесу, підключення її до Інтернету, створення безпечних каналів зв'язку з віддаленими підрозділами й співробітниками і вс..
15,405.39грн.
Базовано на 0 відгуках.
USG 40W
Уніфікований центр безпеки USG 40W це високо інтегрований пристрій нового покоління, призначений для вирішення широкого спектру завдань з побудови корпоративної мережі малого бізнесу, підключення її до Інтернету, створення безпечних каналів зв'язку з віддаленими підрозділами й співробітниками і в..
17,900.19грн.
Базовано на 0 відгуках.
USG 60
Уніфікований центр безпеки USG 60 це високо інтегрований пристрій нового покоління, призначений для вирішення широкого спектру завдань з побудови корпоративної мережі малого бізнесу, підключення її до Інтернету, створення безпечних каналів зв'язку з віддаленими підрозділами й співробітниками і вс..
23,388.75грн.
Базовано на 0 відгуках.
USG 60W
Уніфікований центр безпеки USG 60W - це високо інтегрований пристрій нового покоління, призначений для вирішення широкого спектру завдань з побудови корпоративної мережі малого бізнесу, підключення її до Інтернету, створення безпечних каналів зв'язку з віддаленими підрозділами й співробітниками і..
25,821.18грн.
Базовано на 0 відгуках.
ZyWALL 110
Міжмережевий екран ZyWALL 110 нового покоління призначений для вирішення широкого спектра завдань з організації географічно розподілених корпоративних мереж будь-якої складності та ефективної комплексного захисту мережевої інфраструктури від загроз із Інтернету. Відповідаючи тенденціям до гл..
26,382.51грн.
Базовано на 0 відгуках.
ZyWALL 1100
Міжмережевий екран ZyWALL 1100 призначений для вирішення широкого спектру завдань з організації географічно розподілених корпоративних мереж будь-якої складності та ефективної комплексного захисту мережевої інфраструктури від загроз з Інтернету.   Відповідаючи тенденціям до глобаліза..
139,521.69грн.
Базовано на 0 відгуках.
ZyWALL 310
Міжмережевий екран ZyWALL 310 призначений для вирішення широкого спектра завдань з організації географічно розподілених корпоративних мереж будь-якої складності та ефективної комплексного захисту мережевої інфраструктури від загроз з Інтернету.   Відповідаючи тенденціям до глобалізац..
58,378.32грн.
Базовано на 0 відгуках.
ZyWALL USG 20
ZyWALL USG 20 - це компактний швидкісний шлюз доступу нового покоління, що забезпечує комплексне рішення задач мережевої безпеки та управління трафіком, включаючи функціональний захист, який можна налаштувати від спаму, контроль смуги пропускання для різноманітних об'єктів мережі та безпека відда..
12,286.89грн.
Базовано на 0 відгуках.
ZyWALL USG 20W
ZyWALL USG 20W - це компактний швидкісний шлюз доступу нового покоління, що забезпечує комплексне рішення задач мережевої безпеки та управління трафіком, включаючи функціональне наналаштування захисту від спаму, контроль смуги пропускання для різноманітних об'єктів мережі та безпека віддалених пі..
13,659.03грн.
Базовано на 0 відгуках.