Мова
Ukr Ukr

Міжмережеві екрани

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
USG 40
Уніфікований центр безпеки USG 40 це високо інтегрований пристрій нового покоління, призначений для вирішення широкого спектру завдань з побудови корпоративної мережі малого бізнесу, підключення її до Інтернету, створення безпечних каналів зв'язку з віддаленими підрозділами й співробітниками і вс..
12,415.50грн.
Базовано на 0 відгуках.
USG 40W
Уніфікований центр безпеки USG 40W це високо інтегрований пристрій нового покоління, призначений для вирішення широкого спектру завдань з побудови корпоративної мережі малого бізнесу, підключення її до Інтернету, створення безпечних каналів зв'язку з віддаленими підрозділами й співробітниками і в..
14,061.60грн.
Базовано на 0 відгуках.
USG 60
Уніфікований центр безпеки USG 60 це високо інтегрований пристрій нового покоління, призначений для вирішення широкого спектру завдань з побудови корпоративної мережі малого бізнесу, підключення її до Інтернету, створення безпечних каналів зв'язку з віддаленими підрозділами й співробітниками і вс..
19,418.40грн.
Базовано на 0 відгуках.
USG 60W
Уніфікований центр безпеки USG 60W - це високо інтегрований пристрій нового покоління, призначений для вирішення широкого спектру завдань з побудови корпоративної мережі малого бізнесу, підключення її до Інтернету, створення безпечних каналів зв'язку з віддаленими підрозділами й співробітниками і..
19,836.90грн.
Базовано на 0 відгуках.
ZyWALL 110
Міжмережевий екран ZyWALL 110 нового покоління призначений для вирішення широкого спектра завдань з організації географічно розподілених корпоративних мереж будь-якої складності та ефективної комплексного захисту мережевої інфраструктури від загроз із Інтернету. Відповідаючи тенденціям до гл..
20,646.00грн.
Базовано на 0 відгуках.
ZyWALL 1100
Міжмережевий екран ZyWALL 1100 призначений для вирішення широкого спектру завдань з організації географічно розподілених корпоративних мереж будь-якої складності та ефективної комплексного захисту мережевої інфраструктури від загроз з Інтернету.   Відповідаючи тенденціям до глобаліза..
92,376.90грн.
Базовано на 0 відгуках.
ZyWALL 310
Міжмережевий екран ZyWALL 310 призначений для вирішення широкого спектра завдань з організації географічно розподілених корпоративних мереж будь-якої складності та ефективної комплексного захисту мережевої інфраструктури від загроз з Інтернету.   Відповідаючи тенденціям до глобалізац..
45,449.10грн.
Базовано на 0 відгуках.