Мова
Ukr Ukr

ZyXEL Keenetic 4G II

ZyXEL Keenetic 4G II
ZyXEL Keenetic 4G II ZyXEL Keenetic 4G II
Виробник ZyXEL
Модель: Keenetic 4G II
Наявність: На складі
Ціна 1,323.00грн.
 • Для постійного підключення до мобільного Інтернету через мережі 3G і 4G за допомогою USB-модемів (список підтримуваних модемів)
 • Для виходу в Інтернет з декількох комп'ютерів і мережевих пристроїв
 • Для підключення бездротових пристроїв Wi-Fi 802.11n на швидкості до 150 Мбіт/с**
 • Можливість підключення до Інтернету, IPTV та локальних ресурсів провайдера по виділеній лінії Ethernet 

Інтернет-центр Keenetic 4G II призначений для постійного бездротового підключення до Інтернету через стільникові мережі 3G і 4G за допомогою популярних USB-модемів. Він об'єднує домашню комп'ютерну техніку в мережу і дає можливість одночасно виходити в Інтернет з декількох комп'ютерів або гаджетів, грати в онлайн-ігри, підключати смартфони, планшети і ноутбуки по Wi-Fi з будь-якого місця в зоні дії послуги оператора мобільного зв'язку через один USB-модем. Для гістьових Wi-Fi-пристроїв можна включити окрему бездротову мережу з виходом в Інтернет, але без доступу до інформації в домашній мережі. Вбудований міжмережевий екран інтернет-центру захищає всі пристрої домашньої мережі від атак з Інтернету. 

При необхідності Keenetic 4G II дозволяє підключитися до Інтернету по виділеній лінії Ethernet, щоб активно брати участь у файлообмінних мережах, приймати IP-телебачення високої чіткості, користуватися інформаційно-розважальними ресурсами районних мереж і локальних серверів провайдера.

Якщо для вас важливо мати відмовостійкий доступ в Інтернет, ви можете організувати резервування інтернет-каналу, підключившись одночасно до кількох провайдерів. При виникненні збоїв в мережі основного провайдера інтернет-центр швидко переключиться на роботу з резервним каналом. 

Основні можливості

Доступ в Інтернет через стільникові мережі 3G і 4G

Інтернет-центр Keenetic 4G II працює з більш ніж 60 популярними моделями USB-модемів мобільного Інтернету 3G і 4G, в тому числі 4G LTE, не вимагаючи встановлення спеціальних мікропрограм і додаткової адаптації. Досить підключити модем до інтернет-центру і вибрати мережу оператора - і в Інтернет зможуть виходити всі підключені до Keenetic 4G II комп'ютери та пристрої, як по Ethernet, так і по Wi-Fi.
Процесор MIPS® 24KEc 360MHz і оптимізована мікропрограма забезпечують інтернет-центру можливість роботи в стільникових мережах на швидкості до 30 Мбіт/с. 

Доступ до Інтернету та до сервісів провайдера по виділеній лінії

Інтернет-центр Keenetic 4G II підтримує всі популярні і перспективні способи доступу, що використовуються в мережах провідних провайдерів: VPN (PPTP і L2TP), PPPoE, 802.1X, VLAN 802.1Q, IPv4/IPv6. Фірмова технологія ZyXEL Link Duo дозволяє комп'ютерам домашньої мережі отримати одночасно доступ і до Інтернету, і до локальних сервісів провайдера по одній виділеній лінії. 

Бездротова мережа Wi-Fi 802.11n 150 Мбіт/с**

Інтернет-центр дозволяє організувати високошвидкісну бездротову мережу для спільної роботи в Інтернеті і домашній мережі з ноутбуків, смартфонів і будь-яких інших пристроїв Wi-Fi стандарту IEEE 802.11n. Для гістьових пристроїв ви можете включити окрему мережу Wi-Fi, призначену для виходу в Інтернет без доступу до інформації в домашній мережі.
Підключення до бездротової мережі пристроїв, сумісних зі стандартом WPS (Wi-Fi Protected Setup), наприклад ноутбуків з операційною системою Microsoft Windows, можна здійснити одним натисненням кнопки на інтернет-центрі. 

Безпечний Інтернет з Яндекс.DNS

Яндекс.DNS - це безкоштовно наданий компанією Яндекс сервіс, що блокує небезпечні сайти і сайти для дорослих. Попередньо встановлений додаток «Інтернет-фільтр Яндекс.DNS» в інтернет-центрі захистить усі ваші домашні пристрої від ресурсів, які розповсюджують шкідливі файли. При спробі зайти на небезпечний сайт ви побачите повідомлення про блокування доступу. 

Батьківський контроль з хмарним сервісом SkyDNS

Додаток «Інтернет-фільтр SkyDNS», що використовує хмарний сервіс компанії SkyDNS, дозволить вам контролювати активність ваших дітей в Інтернеті і захистити їх від небажаних сайтів і онлайн-сервісів. Ви самі обираєте категорії сайтів, доступних для відвідування, і застосовуєте створений вами профіль фільтрації до потрібних пристроїв у домашній мережі. 

Інтернет з вашою участю

З інтернет-центром Keenetic 4G II ви зможете втілити в життя найсміливіші інтернет-проекти: відкрити друзям доступ до домашнього ігрового, файлового або веб-серверу, встановити мережеву камеру для дистанційного відеоспостереження або навіть відкрити свою інтернет-радіостанцію. Для додаткової зручності в інтернет-центр вбудований клієнт служб DynDNS і NO-IP. Він дозволить підключатися з Інтернету до вбудованих додатків інтернет-центру та відкритих сервісів домашньої мережі, використовуючи ваше власне доменне ім'я, наприклад my.homeip.net.
Можливість ручної або автоматичної (по UPnP) трансляції портів забезпечує повноцінну участь ваших комп'ютерів у файлообмінних мережах, а ігрових приставок - в онлайн-іграх. 

* 100 Мбіт/с - максимальна практична пропускна здатність вбудованого маршрутизатора, виміряна в лабораторії ZyXEL із застосуванням BitTorrent-клієнта, що працює на ПК у локальній мережі. Дійсна швидкість роботи файлообмінних додатків залежить від їх особливостей і налаштувань, типу послуги, що надається інтернет-провайдером, поточного завантаження мережі провайдера, маршруту передачі даних, а також дій і характеристик третіх суб'єктів і об'єктів зв'язку.** 150 Мбіт/с - максимальна швидкість роботи на фізичному рівні за стандартом IEEE 802.11n при з'єднанні з адаптерами, що використовують два просторових потоки і канал 40 МГц для прийому і передачі. Дійсна швидкість передачі даних в бездротовій мережі залежить від особливостей і налаштувань клієнтського обладнання, кількості клієнтів у мережі, перешкод на шляху проходження сигналу, а також наявності інших бездротових мереж і радіоперешкод у тому ж діапазоні.

Характеристики 

Конструктивні особливості 

 •  5 роз'ємів RJ-45 (10BASE-T/100BASE-T) з автовизначенням типу кабелю 
 •  1 роз'єм USB 2.0 тип А для підключення сумісних 3G/4G-модемів 
 •  Зовнішня незнімна антена Wi-Fi (2 дБі) 
 •  9 індикаторів стану 
 •  Кнопка управління бездротовою мережею Wi-Fi 
 •  Кнопка виключення живлення 
 •  Кнопка скидання налаштувань користувача  

Фізичні параметри 

 •  Розміри - 140 х 110 х 30 мм без урахування антен 
 •  Маса - 0,18 кг без адаптера живлення

Умови експлуатації

 •  Робочий діапазон температур: від 0 до +40 °С 
 •  Відносна вологість: від 20 до 95% без конденсації 
 •  Напруга електроживлення: змінна 100-240 В, 50/60 Гц 

Діагностика та управління

 •  Веб-конфігуратор російською мовою 
 •  Командний рядок (CLI) по TELNET 
 •  Можливість управління із зовнішньої мережі (веб-конфігуратор/CLI) 
 •  Резервування та відновлення конфігурації
 •  Програмне оновлення функцій 
 •  Системний журнал 

Вимоги

 • Наявність доступу в Інтернет
 • Комп'ютер, обладнаний мережевим адаптером Ethernet

Комплектація

 • Інтернет-центр Keenetic 4G II
 • Адаптер живлення
 • Кабель Ethernet
 • USB-подовжувач
 • Інструкція з використання
 • Гарантійний талон 

Гарантія 1 рік

Безпровідні можливості
Швидкість Wi-Fi 150 Мбіт/с
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц
Кількість антен 1
Вид антен Невід'ємні
Стандарти Wi-Fi IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Порти
WAN-порт USB 3G, Ethernet
Інтерфейси 5 роз'ємів RJ-45 (10BASE-T / 100BASE-T) з автовизначенням типу кабелю 1 роз'єм USB 2.0 тип А 1 розетка RP-SMA для підключення Зовні антени Wi-Fi
Швидкість LAN-портів 100 Мбіт/с
Безпека
Функції безпеки Стандарт безпеки IEEE 802.11i (WPS2 AES)
Функції VPN Ні
Підтримка VPN-тунелів Ні
Інші особливості
Підтримка протоколів PPPoE, L2TP, PPTP
Підтримка IPTV Так
Комплект поставки Інтернет-центр ZyXEL Keenetic 4G II Всеспрямована знімна антена 2 дБі адаптер живлення кабель Ethernet USB-подовжувач Інструкція по застосуванню гарантійний талон

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні: