Мова
Ukr Ukr

ZyXEL Keenetic Giga II

ZyXEL Keenetic Giga II
ZyXEL Keenetic Giga II ZyXEL Keenetic Giga II
Виробник ZyXEL
Модель: Keenetic Giga II
Наявність: На складі
Ціна 2,268.00грн.
 • Для підключення до Інтернету, IPTV та локальних ресурсів провайдера по виділеній лінії Fast або Gigabit Ethernet 
 • Для виходу в Інтернет з декількох комп'ютерів і мережевих пристроїв через USB-модеми 3G/4G (список підтримуваних моделей) 
 • Для створення бездротової мережі Wi-Fi 802.11n, що дає швидкість до 300 Мбіт/с** 
 • Для підключення швидкісних мережевих пристроїв по Gigabit Ethernet (1 Гбіт/с) 
 • Для мережевого використання принтерів і дисків з інтерфейсом USB 

Опис

Інтернет-центр Keenetic Giga II служить насамперед для надійного і зручного підключення вашого будинку до Інтернету, мережі провайдера і його сервісів, наприклад таких, як IP-телебачення. Він об'єднує домашню комп'ютерну техніку в мережу і дає можливість одночасно виходити в Інтернет з декількох комп'ютерів або гаджетів, грати в онлайн-ігри, брати участь у файлообмінних мережах, підключати смартфони, планшети і ноутбуки по Wi-Fi, використовувати телевізори з функцією Smart TV. Для гостьових Wi-Fi-пристроїв можна включити окрему бездротову мережу з виходом в Інтернет, але без доступу до інформації у домашній мережі. Вбудований міжмережевий екран інтернет-центру захищає всі пристрої домашньої мережі від атак з Інтернету. Крім того, Keenetic Giga II обладнаний багатофункціональним 2-портовим хостом USB, завдяки якому можна організувати постійне підключення до Інтернету через USB-модем оператора мобільного зв'язку 3G/4G, відкрити мережевий доступ до USB-накопичувача по FTP із Інтернету або з домашньої мережі по DLNA , а також забезпечити спільний доступ до USB-принтера з кількох мережевих пристроїв. Повністю автономний вбудований BitTorrent-клієнт дозволить цілодобово брати участь у файлообмінних мережах, позбавивши від цього навантаження комп'ютер.
Якщо для вас важливо мати відмовостійкий доступ в Інтернет, ви можете організувати резервування інтернет-каналу, підключившись одночасно до кількох провайдерів. При виникненні перебоїв у мережі основного провайдера інтернет-центр швидко переключиться на роботу з резервним каналом. 

Основні можливості

Доступ до Інтернету та до локальних сервісів провайдера по виділеній лінії

Інтернет-центр Keenetic Giga II призначений для доступу в Інтернет по виділеній лінії Ethernet через провайдерів, що використовують будь-які типи підключення: VPN (PPTP і L2TP), PPPoE, 802.1X, VLAN 802.1Q, IPv4/IPv6. Фірмова технологія ZyXEL Link Duo дозволяє комп'ютерам домашньої мережі отримати одночасно доступ і до Інтернету, і до локальних сервісів провайдера по одній виділеній лінії.
Процесор MIPS® 34KEc 700 МГц з мережевим апаратним прискорювачем і оптимізована мікропрограма забезпечують інтернет-центру високу здатність навантаження для роботи у файлообмінних мережах, таких, як BitTorrent, дозволяючи завантажувати файли на швидкості до 1 Гбіт/с*. 

IP-телебачення без обмежень 

Апаратно реалізована технологія TVport робить можливим прийом каналів IPTV без втрати якості навіть при завантаженні через інтернет-центр торрентів або файлів на максимальній швидкості. Для перегляду IP-телебачення можна без додаткових пристроїв і налаштувань інтернет-центру підключити до нього один або кілька ресиверів IPTV, комп'ютер і працюючі по Wi-Fi ноутбуки. 

Бездротова мережа Wi-Fi 802.11n 300 Мбіт/с**

Інтернет-центр дозволяє організувати високошвидкісну бездротову мережу для спільної роботи в Інтернеті і домашній мережі з ноутбуків, смартфонів і будь-яких інших пристроїв Wi-Fi стандарту IEEE 802.11n. Дві антени з коефіцієнтом посилення 5 дБі забезпечують широку зону покриття мережі Wi-Fi і високу якість бездротового зв'язку на швидкості до 300 Мбіт/с. Для гостьових пристроїв ви можете включити окрему мережу Wi-Fi, призначену для виходу в Інтернет без доступу до інформації у домашній мережі.
Підключення до бездротової мережі пристроїв, сумісних зі стандартом WPS (Wi-Fi Protected Setup), наприклад ноутбуків з операційною системою Microsoft Windows, можна здійснити одним натисненням кнопки на інтернет-центрі. 

Домашня мережа Gigabit Ethernet 

Інтернет-центр Keenetic Giga II обладнаний високошвидкісними мережевими портами Gigabit Ethernet (1000 Мбіт/с). Це дозволяє істотно скоротити час передачі даних між пристроями Gigabit Ethernet, наприклад при процедурах резервного копіювання на мережеве сховище або передачі об'ємних відеофайлів і фотоальбомів. 

Багатофункціональний хост USB

Ви можете підключити до інтернет-центру USB-модем 3G/4G, USB-накопичувач, USB-принтер, і всі користувачі вашої дротової і бездротової домашньої мережі зможуть отримати доступ до підключених пристроїв. З USB-накопичувачем можна використовувати FTP-сервер і BitTorrent-клієнт, що дозволяє перебувати у файлообмінній мережі 24 години на добу, звільнивши від цього завдання комп'ютер. 

Інтернет з вашою участю

З інтернет-центром Keenetic Giga II ви зможете втілити у життя найсміливіші інтернет-проекти: відкрити друзям доступ до домашнього ігрового, файлового або веб-серверу, встановити мережеву камеру для дистанційного відеоспостереження або навіть відкрити свою інтернет-радіостанцію. Для додаткової зручності в інтернет-центр вбудований клієнт служб DynDNS і NO-IP. Він дозволить підключатися з Інтернету до вбудованих додатків інтернет-центру та відкритих сервісів домашньої мережі, використовуючи ваше власне доменне ім'я, наприклад my.homeip.net.
Можливість ручної або автоматичної (по UPnP) трансляції портів забезпечує повноцінну участь ваших комп'ютерів у файлообмінних мережах, а ігрових приставок - в онлайн-іграх. 

* 1 Гбіт/с - максимальна практична пропускна здатність вбудованого маршрутизатора для IPoE, виміряна в лабораторії ZyXEL. Дійсна швидкість роботи залежить від особливостей і налаштувань додатків, типу послуги, що надається інтернет-провайдером, поточного завантаження мережі провайдера, маршруту передачі даних, а також дій і характеристик третіх суб'єктів і об'єктів зв'язку.
** 300 Мбіт/с - максимальна швидкість роботи на фізичному рівні за стандартом IEEE 802.11n при з'єднанні з адаптерами, що використовують два просторових потоки і канал 40 МГц для прийому і передачі. Дійсна швидкість передачі даних у бездротовій мережі залежить від особливостей і налаштувань клієнтського обладнання, кількості клієнтів у мережі, перешкод на шляху проходження сигналу, а також наявності інших бездротових мереж і радіоперешкод в тому ж діапазоні. 

Характеристики

Конструктивні особливості 

 •  5 роз'ємів RJ-45 (1000BASE-T/100BASE-T/10BASE-T) з автовизначенням типу кабелю 
 •  2 роз'єми USB 2.0 тип A 
 •  2 розетки RP-SMA для підключення зовнішніх антен Wi-Fi 
 •  9 індикаторів стану 
 •  Кнопка управління бездротовою мережею Wi-Fi 
 •  Кнопка з призначуваною функцією (FN) 
 •  Кнопка виключення живлення 
 •  Кнопка скидання налаштувань користувача 

Фізичні параметри

 • Розміри - 158 х 110 х 32 мм без урахування антен 
 • Маса - 0,27 кг без адаптера живлення 

Умови експлуатації

 •  Робочий діапазон температур: від 0 до +40 °С 
 •  Відносна вологість: від 20 до 95% без конденсації 
 •  Напруга електроживлення: змінна 100-240 В, 50/60 Гц 

Діагностика та управління 

 •  Веб-конфігуратор російською мовою 
 •  Командний рядок (CLI) по TELNET 
 •  Можливість управління із зовнішньої мережі (веб-конфігуратор/CLI) 
 •  Резервування та відновлення конфігурації 
 •  Програмне оновлення функцій 
 •  Системний журнал 

Вимоги

 • Наявність доступу в Інтернет
 • Комп'ютер, обладнаний мережевим адаптером Ethernet

Комплектація

 • Інтернет-центр Keenetic Giga II
 • Знімна всенаправлена антена 5 дБі (2 шт.)
 • Адаптер живлення
 • Кабель Ethernet
 • Інструкція з використання
 • Гарантійний талон 

Гарантія 1 рік 

Безпровідні можливості
Швидкість Wi-Fi 300 Мбіт/с
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц
Кількість антен 2
Вид антен Знімні
Стандарти Wi-Fi IEEE 802.11n
Порти
WAN-порт USB 3G, Ethernet
Інтерфейси 5 x RJ-45 (1000BASE-T / 100BASE-T / 10BASE-T) з автовизначенням типу кабелю 2 x USB 2.0 тип A, 2 x розетки RP-SMA для підключення ,зовнішніх антен Wi-Fi
Швидкість LAN-портів 1 Гбіт/с
Безпека
Функції безпеки Міжмережевий екран (SPI) c захистом від DoS і DDoS атак, Блокування доступу в інтернет на підставі MAC адреси, IP адреси, URL, TCP / UDP-портів
Функції VPN Ні
Підтримка VPN-тунелів Ні
Інші особливості
Підтримка протоколів PPPoE, L2TP, PPTP
Підтримка IPTV Так
Комплект поставки Маршрутизатор Zyxel Keenetic Giga II, Знімна всенаправленная антена 5 дБі (2 шт.), Адаптер живлення, Кабель Ethernet, Інструкція по застосуванню, гарантійний талон

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні: