Мова
Ukr Ukr

Роутер ZyXEL Keenetic Start

Роутер ZyXEL Keenetic Start
Роутер ZyXEL Keenetic Start
Виробник ZyXEL
Модель: Keenetic Start
Наявність: В наличии
Ціна 583.20грн.
 • Для підключення до Інтернету, IPTV та локальних ресурсів провайдера по виділеній лінії Ethernet
 • Для виходу в Інтернет з декількох комп'ютерів і мережевих пристроїв
 • Для створення бездротової мережі Wi-Fi 802.11n, що дає швидкість до 150 Мбіт/с** 

Інтернет-центр Keenetic Start призначений насамперед для надійного і зручного підключення вашого будинку до Інтернету, мережі провайдера і його сервісів, наприклад таких, як IP-телебачення. Він об'єднує домашню комп'ютерну техніку в мережу і дає можливість одночасно виходити в Інтернет з декількох комп'ютерів або гаджетів, грати в онлайн-ігри, брати участь у файлообмінних мережах, підключати смартфони, планшети і ноутбуки по Wi-Fi, використовувати телевізори з функцією Smart TV. Для гостьових Wi-Fi-пристроїв можна включити окрему бездротову мережу з виходом в Інтернет, але без доступу до інформації в домашній мережі. Вбудований міжмережевий екран інтернет-центру захищає всі пристрої домашньої мережі від атак з Інтернету. 

Якщо для вас важливо мати відмовостійкий доступ в Інтернет, ви можете організувати резервування інтернет-каналу, підключившись одночасно до кількох провайдерів. При виникненні перебоїв у мережі основного провайдера інтернет-центр швидко переключиться на роботу з резервним каналом. 

Основні можливості

Доступ до Інтернету та до сервісів провайдера по виділеній лінії

Інтернет-центр Keenetic Start призначений для доступу в Інтернет по виділеній лінії Ethernet через провайдерів, що використовують будь-які типи підключення: VPN (PPTP і L2TP), PPPoE, 802.1X, VLAN 802.1Q, IPv4 / IPv6. Фірмова технологія ZyXEL Link Duo дозволяє комп'ютерам домашньої мережі отримати одночасно доступ і до Інтернету, і до локальних сервісів провайдера по одній виділеній лінії.
Процесор MIPS® 24KEc 360 МГц і оптимізована мікропрограма забезпечують інтернет-центру достатню здатність навантаження для роботи у файлообмінних мережах, таких як BitTorrent, на швидкості до 80 Мбіт/с *. 

Бездротова мережа Wi-Fi 802.11n 150 Мбіт/с **

Інтернет-центр дозволяє організувати високошвидкісну бездротову мережу для спільної роботи в Інтернеті і домашній мережі з ноутбуків, смартфонів і будь-яких інших пристроїв Wi-Fi стандарту IEEE 802.11n. Для гостьових пристроїв ви можете включити окрему мережу Wi-Fi, призначену для виходу в Інтернет без доступу до інформації в домашній мережі.
Підключення до бездротової мережі пристроїв, сумісних зі стандартом WPS (Wi-Fi Protected Setup), наприклад ноутбуків з операційною системою Microsoft Windows, можна здійснити одним натисненням кнопки на інтернет-центрі. 

Безпечний Інтернет з Яндекс.DNS

Яндекс.DNS - це безкоштовно наданий компанією Яндекс сервіс, що блокує небезпечні сайти і сайти для дорослих. Попередньо встановлений додаток «Інтернет-фільтр Яндекс.DNS» в інтернет-центрі захистить усі ваші домашні пристрої від ресурсів, які розповсюджують шкідливі файли. При спробі зайти на небезпечний сайт ви побачите повідомлення про блокування доступу. 

Вбудований керований комутатор 

Інтернет-центр обладнаний керованим Ethernet-комутатором для безпосереднього підключення комп'ютерів, ресиверів IPTV та інших мережевих пристроїв. Комутатор працює на швидкості 10 або 100 Мбіт/с, автоматично визначає параметри кожного мережевого підключення і використовує максимально можливу швидкість. З установкою інтернет-центру зникає необхідність самостійного налаштування кожного мережевого пристрою. Вбудований сервер DHCP автоматично сконфігурує домашню мережу, призначивши IP-адреси всім комп'ютерам, що підключилися, та іншим мережевим пристроям. 

Батьківський контроль з хмарним сервісом SkyDNS

Додаток «Інтернет-фільтр SkyDNS», що використовує хмарний сервіс компанії SkyDNS, дозволить вам контролювати активність ваших дітей в Інтернеті і захистити їх від небажаних сайтів і онлайн-сервісів. Ви самі обираєте категорії сайтів, доступних для відвідування, і застосовуєте створений вами профіль фільтрації до потрібних пристроїв у домашній мережі. 

Інтернет з вашою участю 

З інтернет-центром Keenetic Start ви зможете втілити в життя найсміливіші інтернет-проекти: відкрити друзям доступ до домашнього ігрового, файлового або веб-серверу, встановити мережеву камеру для дистанційного відеоспостереження або навіть відкрити свою інтернет-радіостанцію. Для додаткової зручності в інтернет-центр вбудований клієнт служб DynDNS і NO-IP. Він дозволить підключатися з Інтернету до вбудованих додатків інтернет-центру та відкритих сервісів домашньої мережі, використовуючи ваше власне доменне ім'я, наприклад my.homeip.net.
Можливість ручної або автоматичної (по UPnP) трансляції портів забезпечує повноцінну участь ваших комп'ютерів у файлообмінних мережах, а ігрових приставок - в онлайн-іграх. 

* 100 Мбіт/с - максимальна практична пропускна здатність вбудованого маршрутизатора, виміряна в лабораторії ZyXEL із застосуванням BitTorrent-клієнта, що працює на ПК у локальній мережі. Дійсна швидкість роботи файлообмінних додатків залежить від їх особливостей і налаштувань, типу послуги, що надається інтернет-провайдером, поточного завантаження мережі провайдера, маршруту передачі даних, а також дій і характеристик третіх суб'єктів і об'єктів зв'язку.

** 150 Мбіт/с - максимальна швидкість роботи на фізичному рівні за стандартом IEEE 802.11n при з'єднанні з адаптерами, що використовують два просторових потоки і канал 40 МГц для прийому і передачі. Дійсна швидкість передачі даних в бездротовій мережі залежить від особливостей і налаштувань клієнтського обладнання, кількості клієнтів у мережі, перешкод на шляху проходження сигналу, а також наявності інших бездротових мереж і радіоперешкод у тому ж діапазоні.

Характеристики

Конструктивні особливості

 • 5 роз'ємів RJ-45 (10BASE-T/100BASE-T) з автовизначенням типу кабелю
 • Зовнішня незнімна антена Wi-Fi (2 дБі)
 • 9 індикаторів стану
 • Кнопка управління бездротовою мережею Wi-Fi
 • Кнопка виключення живлення
 • Кнопка скидання налаштувань користувача 

Фізичні параметри

 •  Розміри - 140 х 110 х 30 мм без урахування антен 
 •  Маса - 0,18 кг без адаптера живлення

Умови експлуатації

 •  Робочий діапазон температур: від 0 до +40 °С 
 •  Відносна вологість: від 20 до 95% без конденсації 
 •  Напруга електроживлення: змінна 100-240 В, 50/60 Гц 

Діагностика та управління

 • Веб-конфігуратор російською мовою
 • Командний рядок (CLI) по TELNET
 • Можливість управління із зовнішньої мережі (веб-конфігуратор/CLI)
 • Резервування та відновлення конфігурації
 • Програмне оновлення функцій
 • Системний журнал 

Вимоги

 • Наявність доступу в Інтернет
 • Комп'ютер, обладнаний мережевим адаптером Ethernet

Комплектація

 • Інтернет-центр Keenetic Start
 • Адаптер живлення
 • Кабель Ethernet
 • Інструкція з використання
 • Гарантійний талон 

Гарантія 1 рік

Безпровідні можливості
Швидкість Wi-Fi 150 Мбіт/с
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц
Кількість антен 1
Вид антен Невід'ємні
Стандарти Wi-Fi IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Порти
WAN-порт Ethernet
Інтерфейси 5 x RJ-45
Швидкість LAN-портів 100 Мбіт/с
Безпека
Функції безпеки Журнал подій\ WPS (Wi-Fi Protected Setup) Port Based Network Access Control: IEEE 802.1x Журнал подій
Функції VPN Ні
Підтримка VPN-тунелів Ні
Інші особливості
Підтримка протоколів PPPoE, L2TP, PPTP
Підтримка IPTV Так
Комплект поставки Keenetic Start адаптер живлення кабель Ethernet Інструкція по застосуванню гарантійний талон

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні: