Мова
Ukr Ukr

Роутер ZyXEL Keenetic Ultra

Роутер ZyXEL Keenetic Ultra
Роутер ZyXEL Keenetic Ultra Роутер ZyXEL Keenetic Ultra
Виробник ZyXEL
Модель: Keenetic Ultra
Наявність: Нет в наличии
Ціна 3,118.50грн.
 • Для підключення до Інтернету, IPTV та локальних ресурсів провайдера по виділеній лінії Fast або Gigabit Ethernet 
 • Для створення бездротових мереж Wi-Fi 802.11n 2,4 і 5 ГГц, що дають швидкість до 300 і 450 Мбіт/с** відповідно 
 • Для підключення швидкісних мережевих пристроїв по Gigabit Ethernet (1 Гбіт/с) 
 • Для мережевого використання принтерів і дисків з інтерфейсом USB 
 • Для виходу в Інтернет з декількох комп'ютерів і мережевих пристроїв через USB-модеми 3G/4G (список підтримуваних модемів)

Інтернет-центр Keenetic Ultra служить насамперед для надійного і зручного підключення вашого будинку до Інтернету, мережі провайдера і його сервісів, наприклад таких, як IP-телебачення. Він об'єднує домашню комп'ютерну техніку в мережу і дає можливість одночасно виходити в Інтернет з декількох комп'ютерів або гаджетів, грати в онлайн-ігри, брати участь у файлообмінних мережах, підключати смартфони, планшети і ноутбуки по Wi-Fi, використовувати телевізори з функцією Smart TV. Для гостьових Wi-Fi-пристроїв можна включити окрему бездротову мережу з виходом в Інтернет, але без доступу до інформації у домашній мережі. Вбудований міжмережевий екран інтернет-центру захищає всі пристрої домашньої мережі від атак з Інтернету. Крім того, Keenetic Ultra обладнаний багатофункціональним 2-портовим хостом USB, завдяки якому можна організувати постійне підключення до Інтернету через USB-модем оператора мобільного зв'язку 3G/4G, відкрити мережевий доступ до USB-накопичувача по FTP з Інтернету або з домашньої мережі по DLNA, а також забезпечити спільний доступ до USB-принтера з кількох мережевих пристроїв. Повністю автономний вбудований BitTorrent-клієнт дозволить цілодобово брати участь у файлообмінних мережах, позбавивши від цього навантаження комп'ютер.

Якщо для вас важливо мати відмовостійкий доступ в Інтернет, ви можете організувати резервування інтернет-каналу, підключившись одночасно до кількох провайдерів. При виникненні перебоїв у мережі основного провайдера інтернет-центр швидко переключиться на роботу з резервним каналом. 

Основні можливості

Доступ до Інтернету та до локальних сервісів провайдера по виділеній лінії

Інтернет-центр Keenetic Ultra призначений для доступу в Інтернет по виділеній лінії Ethernet через провайдерів, що використовують будь-які типи підключення: VPN (PPTP і L2TP), PPPoE, 802.1X, VLAN 802.1Q, IPv4/IPv6. Фірмова технологія ZyXEL Link Duo дозволяє комп'ютерам домашньої мережі отримати одночасно доступ і до Інтернету, і до локальних сервісів провайдера по одній виділеній лінії.
Процесор MIPS® 34KEc 700 МГц з мережевим апаратним прискорювачем і оптимізована мікропрограма забезпечують інтернет-центру високу здатність навантаження для роботи у файлообмінних мережах, таких як BitTorrent, дозволяючи завантажувати файли на швидкості до 1 Гбіт/с* при будь-якому типі підключення. 

IP-телебачення без обмежень 

Апаратно реалізована технологія TVport робить можливим прийом каналів IPTV без втрати якості навіть при завантаженні через інтернет-центр торрентів або файлів на максимальній швидкості. Для перегляду IP-телебачення можна без додаткових пристроїв і налаштувань інтернет-центру підключити до нього один або кілька ресиверів IPTV, комп'ютер і працюючі по Wi-Fi ноутбуки. 

Дводіапазонна точка доступу Wi-Fi 802.11n 2,4 і 5 ГГц

Для спільного доступу до Інтернету і до пристроїв домашньої мережі (наприклад, мережевого сховища і принтеру) з декількох ноутбуків, планшетів і смартфонів інтернет-центр Keenetic Ultra пропонує дві незалежні мережі Wi-Fi: одну в частотному діапазоні 2,4 ГГц для підключення пристроїв 802.11 g/n на швидкості до 300 Мбіт/с**, другу в діапазоні 5 ГГц для підключення пристроїв 802.11 a/n на швидкості до 450 Мбіт/с**​​. Для гостьових пристроїв ви можете включити мережу Wi-Fi, призначену тільки для виходу в Інтернет без доступу до пристроїв та інформації у домашній мережі.
Підключення до бездротової мережі пристроїв, сумісних зі стандартом WPS (Wi-Fi Protected Setup), наприклад ноутбуків з операційною системою Microsoft Windows, можна здійснити одним натисненням кнопки на інтернет-центрі. 

Домашня мережа Gigabit Ethernet 

Інтернет-центр Keenetic Ultra обладнаний високошвидкісними мережевими портами Gigabit Ethernet (1000 Мбіт/с). Це дозволяє істотно скоротити час передачі даних між пристроями Gigabit Ethernet, наприклад при процедурах резервного копіювання на мережеве сховище або передачі об'ємних відеофайлів і фотоальбомів. 

Багатофункціональний хост USB

Ви можете підключити до інтернет-центру USB-модем 3G/4G, USB-накопичувач, USB-принтер, і всі користувачі вашої дротової і бездротової домашньої мережі зможуть отримати доступ до підключених пристроїв. З USB-накопичувачем можна використовувати FTP-сервер і BitTorrent-клієнт, що дозволяє перебувати у файлообмінній мережі 24 години на добу, звільнивши від цього завдання комп'ютер. 

Захист домашньої мережі та безпечна робота 

Міжмережевий екран з контролем з'єднань і захистом від атак забезпечує подвійний захист домашньої мережі від загроз із Інтернету. Він не вимагає налаштування і запобігає несанкціонованому доступу до ваших комп'ютерів ззовні. Безпека бездротової мережі гарантується застосуванням стандарту 802.11i із захистом WPA2. Можливість організації VPN-з'єднань (PPTP, L2TP) дозволяє безпечно підключитися до офісної мережі і працювати вдома у будь-який зручний час. 

Інтернет з вашою участю 

З інтернет-центром Keenetic Ultra ви зможете втілити у життя найсміливіші інтернет-проекти: відкрити друзям доступ до домашнього ігрового, файлового або веб-серверу, встановити мережеву камеру для дистанційного відеоспостереження або навіть відкрити свою інтернет-радіостанцію. Для додаткової зручності в інтернет-центр вбудований клієнт служб DynDNS і NO-IP. Він дозволить підключатися з Інтернету до вбудованих додатків інтернет-центру та відкритих сервісів домашньої мережі, використовуючи ваше власне доменне ім'я, наприклад my.homeip.net.
Можливість ручної або автоматичної (по UPnP) трансляції портів забезпечує повноцінну участь ваших комп'ютерів у файлообмінних мережах, а ігрових приставок - в онлайн-іграх. 

* 1 Гбіт/с - максимальна практична пропускна здатність вбудованого маршрутизатора, виміряна в лабораторії ZyXEL із застосуванням BitTorrent-клієнта, що працює на ПК у локальній мережі. Дійсна швидкість роботи файлообмінних програм залежить від їх особливостей і налаштувань, типу послуги, що надається інтернет-провайдером, поточного завантаження мережі провайдера, маршруту передачі даних, а також дій і характеристик третіх суб'єктів і об'єктів зв'язку.
** 300 і 450 Мбіт/с - максимальна швидкість роботи на фізичному рівні за стандартом IEEE 802.11n при з'єднанні з адаптерами, що використовують відповідно два і три просторових потоки і канал 40 МГц для прийому і передачі. Дійсна швидкість передачі даних у бездротовій мережі залежить від особливостей і налаштувань клієнтського обладнання, числа клієнтів у мережі, перешкод на шляху проходження сигналу, а також наявності інших бездротових мереж і радіоперешкод у тому ж діапазоні. 

Характеристики 

Конструктивні особливості

 • 5 роз'ємів RJ-45 (1000BASE-T/100BASE-T/10BASE-T) з автовизначенням типу кабелю 
 • 2 роз'єми USB 2.0 тип A
 • 3 зовнішні всенаправлені антени Wi-Fi (3 дБі) 
 • 7 індикаторів стану 
 • Кнопка управління бездротовою мережею Wi-Fi 
 • Кнопка з призначуваною функцією (FN) 
 • Кнопка виключення живлення 
 • Кнопка скидання налаштувань користувача 

Фізичні параметри

 •  Розміри - 186 х 120 х 39 мм без урахування антен 
 •  Маса - 0,31 кг без адаптера живлення

Умови експлуатації

 •  Робочий діапазон температур: від 0 до +40 °С 
 •  Відносна вологість: від 20 до 95% без конденсації 
 •  Напруга електроживлення: змінна 100-240 В, 50/60 Гц 

Діагностика та управління

 •  Веб-конфігуратор російською мовою 
 •  Командний рядок (CLI) по TELNET 
 •  Можливість управління із зовнішньої мережі (веб-конфігуратор/CLI) 
 •  Резервування та відновлення конфігурації 
 •  Програмне оновлення функцій 
 •  Системний журнал 

Вимоги

 • Наявність доступу в Інтернет
 • Комп'ютер, обладнаний мережевим адаптером Ethernet

Комплектація

 • Інтернет-центр Keenetic Ultra
 • Адаптер живлення
 • Кабель Ethernet
 • Інструкція з використання
 • Гарантійний талон 

Гарантія 1 рік

Апаратні характеристики
Процесор Mediatek/Ralink RT6856 (700 МГц) + RT5392 + RT3593; Realtek RTL8367RB
Безпровідні можливості
Доступ до Інтернет DHCP, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x; резервне 3G/4G-підключення, майстер налаштування NetFriend
Швидкість Wi-Fi >300 Мбіт/с
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Кількість антен 3 x 3 dBi; 2x2:2 (2,4 ГГц); 3x3:3 (5 ГГц)
Вид антен Невід'ємні
Стандарти Wi-Fi IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a
Корпус
Індикатори Живлення, відключення Wi-Fi + WPS, скидання налаштувань, кнопка FN
Мережеві характеристики
QoS Auto Qos / Вказівка пріоритету інтерфейсу
Порти
WAN-порт Ethernet
Інтерфейси 5 x RJ-45 (1000BASE - T / 100BASE - T / 10BASE-T) з автовизначенням типу кабелю 2 x USB 2.0 тип A
Швидкість LAN-портів 1 Гбіт/с
Безпека
Функції безпеки Міжмережевий екран з контролем з'єднань і захистом від атак
Функції VPN PPTP, L2TP
Підтримка VPN-тунелів Ні
Інші особливості
Пам'ять RAM 256 Мбайт/ROM 16 Мбайт
Сервіси Сервер DLNA, FTP, SMB; Принт-сервер; IPv6 (6in4); Батьківський контроль/«Яндекс.DNS», SkyDNS; BitTorrent-клиент Transmission; VLAN; VPN-сервер (IPSec, PPTP)
Підтримка протоколів PPPoE, L2TP, PPTP
Підтримка IPTV Так
Комплект поставки Keenetic Ultra адаптер живлення кабель Ethernet Інструкція по застосуванню гарантійний талон

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні: