Мова
Ukr Ukr

Keenetic Ultra II

Keenetic Ultra II
Виробник ZyXEL
Модель: Keenetic Ultra II
Наявність: В наличии
Ціна 4,114.80грн.

Вичерпна різноманітність способів підключення до Інтернету

Keenetic Ultra II призначений насамперед для надійного повнофункціонального підключення вашого будинку до Інтернету і IP-телебачення по виділеній лінії Ethernet через провайдерів, що використовують будь-які типи підключення: IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1X, VLAN 802.1Q, IPv4 / IPv6.Прі цьому він дає повну швидкість за тарифами до 1000 Мбіт / с незалежно від виду підключення і характеру навантаження, а для IPoE / PPPoE - до 1800 Мбіт / с в дуплексі. Крім того, Keenetic Ultra II може забезпечувати підключення до Інтернету через десятки популярних USB модемів 3G / 4G, DSL-модем або провайдерский PON-термінал з портом Ethernet, а також через провайдерский або приватний хот-спот Wi-Fi.

Різні сценарії резервування доступу в Інтернет

Завдяки керованому комутатору і операційній системі NDMS 2 ви можете організувати підключення будь-якими описаними вище способами до декількох провайдерів одночасно, розставивши пріоритети і включивши безперервну перевірку наявності доступу в Інтернет. При збої в мережі основного провайдера інтернет центр автоматично переключиться на роботу з запасним каналом.

Двохдіапазонна точка доступу Wi Fi AC1200 з додатковими підсилювачами потужності і автоматичним вибором каналу

При першому ж включенні інтернет-центр розгортає максимально захищену за стандартом WPA2 дводіапазонну мережу Wi-Fi 802.11n / ac для ноутбуків, смартфонів, планшетів та інших бездротових пристроїв. Поворотні антени і спеціальні підсилювачі сигналу Wi-Fi дають максимально широку зону покриття і високу якість бездротового зв'язку на швидкості з'єднання до 867 + 300 Мбіт / с незалежно від положення інтернет-центру. Для гостьових пристроїв передбачена окрема мережа Wi-Fi з виходом тільки в Інтернет без доступу до домашньої мережі. Оптимальний робочий канал вибирається автоматично на основі періодичного аналізу радіоефіру.

Розумна система розподілу швидкості Інтернету між додатками і користувачами в домашній мережі

Фірмова технологія IntelliQoS автоматично забезпечує безперебійний перегляд онлайнового відео або IPTV, не дозволяючи займати весь доступний інтернет-канал, наприклад, закачуванням торрентів. З іншого боку, передбачена можливість обмежувати швидкість для окремих клієнтів домашньої мережі вручну.

Універсальні порти USB 3.0 і 2.0 для модемів, накопичувачів, принтерів і інших перспективних функцій

Поряд c доступом в Інтернет через USB-модеми 3G / 4G, а також мережевим використанням USB-накопичувачів і USB-принтерів порти USB можуть використовуватися для підключення таких пристроїв, як DECT станція Keenetic Plus DECT або ADSL2 + / VDSL2-модем Keenetic Plus DSL. Завдяки 2-ядерному процесору швидкість роботи з підключеним по USB 3.0 дисків досягає 50 Мбайт / с, що укупі з файловим, FTP- і DLNA-сервером, автономним торрент-клієнтом і деякими іншими функціями перетворює Ultra II в доступну альтернативу домашнім мережевим накопичувачам NAS.

Безпечний Інтернет з яндекс.dns

Встановлений додаток «Інтернет-фільтр яндекс.dns» захистить всі ваші домашні пристрої від відвідування небезпечних і помилкових сайтів, залучення в мережі ботів та інших загроз.

Захищений доступ в домашню мережу з Інтернету

Де б ви не були, вбудований VPN-сервер забезпечує можливість захищеного доступу до домашньої мережі через Інтернет зі смартфона, планшета або комп'ютера, таким чином, ніби ви перебуваєте у себе вдома.

Батьківський контроль з хмарним сервісом SkyDNS

Інтернет-фільтр SkyDNS, що працює через хмарний сервіс, дозволяє контролювати активність дітей в Інтернеті, захищаючи їх від небажаних онлайн-сервісів, сайтів і навіть результатів пошуку. Ви самі вибираєте категорії сайтів, доступних для відвідування, і застосовуєте створений профіль фільтрації до потрібних домашнім пристроям.

Підключення до офісної мережі або об'єднання мереж через IPSec VPN

Домашня мережа Ultra II може бути підключена до мережі офісу або іншого інтернет-центру Keenetic по PPTP при будь-якому способі виходу в Інтернет. У випадку більш суворих вимог до безпеки мережу інтернет-центру може бути об'єднана з іншою мережею через апаратно прискорюючий тунель IPSec VPN.

Налагодження та управління через мобільні додатки

Додаток Keenetic NetFriend для iOS і Android налаштовує інтернет-центр в мінімум кроків, а коли потрібно повне управління домашньою мережею, у тому числі через Інтернет, на допомогу приходить додаток My.Keenetic.

Апаратні характеристики
Процесор MT7621A 880 МГц, 2 ядра
Безпровідні можливості
Доступ до Інтернет Static IP, DHCP, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x; DHCP Relay; резервне 3G/4G-підключення + Ping checker; майстер налаштування NetFriend; Keenetic Plus DSL
Швидкість Wi-Fi Wi-Fi 2,4 ГГц - 300 мб/сек Wi-Fi 5 ГГц - 867 мб/сек
Частота роботи Wi-Fi Wi-Fi 2,4 ГГц, Wi-Fi 5 ГГц
Кількість антен 2 x 5 dBi
Вид антен Невід'ємні
Стандарти Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Корпус
Індикатори Живлення, FN, 2 × Wi-Fi, WAN, 2 × USB; LAN (позаду біля кожного порту)
Мережеві характеристики
QoS WMM, InteliQoS; Вказівка пріоритету інтерфейсу/VLAN + DPI
Порти
Підключення по DSL ADSL2+/VDSL2 через Keenetic Plus DSL
WAN-порт Ethernet
Інтерфейси 8 x RJ-45 (1000BASE - T / 100BASE - T / 10BASE-T) з автовизначенням типу кабелю 1xUSB 2.0 Type A, 1xUSB 3.0 Type A
Швидкість LAN-портів 1 Гбіт/с
Безпека
Функції безпеки 64/128-бит WEP/WPA/WPA2 (Enterprise), 802.1x, WPS; гостьова мережа
Функції VPN PPTP, L2TP, IPSec; (T)FTP, H.323, RTSP, SIP, Транзит PPTP/L2TP
Підтримка VPN-тунелів Так
Інші особливості
Пам'ять RAM 256 Мбайт DDR3/ROM 128 Мбайт; файл підкачки
Сервіси Сервер DLNA, FTP, SMB; Принт-сервер; IPv6 (6in4); Батьківський контроль/«Яндекс.DNS», SkyDNS; BitTorrent-клієнт Transmission; VLAN; VPN-сервер (IPSec, PPTP); Keenetic Plus DECT
Підтримка протоколів IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP
Підтримка IPTV Так
Комплект поставки Keenetic Ultra II, Адаптер живлення, Кабель Ethernet, Інструкція по застосуванню, Гарантійний талон

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні: