Мова
Ukr Ukr

Міжмережевий екран ZyXEL Nebula NSG50

Міжмережевий екран ZyXEL Nebula NSG50
Міжмережевий екран ZyXEL Nebula NSG50 Міжмережевий екран ZyXEL Nebula NSG50
Модель: NSG50-ZZ0101F
Наявність: На складі
Ціна 8,899.00грн.

Шлюзи Zyxel Nebula швидко і легко розгортаються на віддалених майданчиках в автоматичному режимі за допомогою хмари. Вони автоматично налаштовують політики доступу і параметри конфігурації, скачують з хмари і встановлюють оновлення микрокода і сигнатур; вони позбавляють від необхідності присутності на майданчику фахівця з мережних технологій.

Хмарний інтерфейс Nebula реалізує візуалізацію і контроль в масштабі всієї площадки, дозволяє системним адміністраторам керувати журналами подій, статистикою трафіку, споживанням смуги пропускання, що працюють в мережі клієнтами і використанням додатків без доступу до індивідуальних пристроїв.

Тепер набагато простіше побудувати мережу VPN для захищеного зв'язку з філіями. За допомогою Zyxel Nebula NSG100 можна швидко конфігурувати VPN-з'єднання site-to-site або hub-and-spoke, зробивши кілька клацань мишею в Nebula Control Center - тепер не потрібні складні процедури конфігурації VPN!

Шлюз Zyxel Nebula спрощує конфігурування брандмауера і будь-якої функції безпеки для швидкої, простий і скоординованої настройки політик завдяки підтримці управління на базі об'єктів і уніфікованого підходу до конфігурації всіх пов'язаних з безпекою політик, що дозволяє легко застосувати всі критерії політики до всіх функцій безпеки. Крім того, настройки конфігурації, задані в Nebula Control Center, можна автоматично поширювати на всі підключені до мережі шлюзи Nebula.

Система виявлення та запобігання вторгнень Nebula сканує різні рівні і протоколи для пошуку слабких місць захисту, які неможливо знайти за допомогою простих міжмережевих екранів на базі портів і протоколів. Технологія Deep Packet Inspection (DPI) і використання бази даних сигнатур шкідливого коду усуває помилкові спрацьовування системи захисту і забезпечує ефективний захист від загроз, пов'язаних з прихованими уразливими системи безпеки.

Шлюзи Zyxel Nebula можуть ідентифікувати, класифікувати і контролювати Web-додатки, пов'язані з соціальними мережами, іграми, виконанням посадових обов'язків та інші Web-додатки разом з їх поведінкою; на основі цієї інформації адміністратори можуть блокувати сторонні додатки і запобігати використанню ними смуги пропускання.

Ємність і продуктивність системи
Інтерфейсів VLAN 8
акс. число одночасних тунелів IPsec VPN 10
Максимальна швидкість сесії TCP 2000
Максимальне число одночасних сесій 20000
Необмежена кількість користувачів +
Пропускна здатність IDP (Mbps) 110
Пропускна здатність VPN (Mbps) 100
Пропускна здатність брандмауера SPI (Mbps) 300
Живлення
Живлення 12 В змінного струму, максимум DC, 3,0 А.
Максимальне енергоспоживання (Ватт) 19
Тепловиділення (BTU / год) 40.95
Основні функції
VPN IPSec, L2TP over IPSe
Міжмережевий екран +
Управління полосою пропускання +
Сервіси безпеки
IDP & Application Patrol +
Фізичні характеристики
Аксесуари в пакеті поставки Адаптер живлення adapter (з виделкою) Кабель консолі RJ45-RS232
Вага (кг) 1.04
Розміри (WxDxH) (мм) 242 x 175 x 36
Специфікація
USB-порти 2
Монтаж в стійку -
Монтаж на стіні +
Порти 10/100/1000 Mbps RJ-45 4 x LAN (GbE), 2 x WAN (GbE)
Порт консолі Так (RJ-45)

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні:
Теги NSG50