Мова
Ukr Ukr

Точка доступу NWA1123-ACV2

Точка доступу NWA1123-ACV2
Точка доступу NWA1123-ACV2 Точка доступу NWA1123-ACV2 Точка доступу NWA1123-ACV2
Виробник ZyXEL
Модель: NWA1123-ACV2-EU0101F
Наявність: На складі
Ціна 3,169.00грн.
Для побудови корпоративної або освітньої бездротової мережі стандарту 802.11n в частотних діапазонах 2,4 і 5 ГГц. Має функцію універсального репітера і підтримку нового адресного простору IPv6.
 
Технологія адаптивного формування діаграми спрямованості (Tx Beamforming).
 
Точка доступу NWA1123-ACV2 має два незалежних радоінтерфейса, які дозволяють розгорнути бездротову мережу Wi-Fi відразу в двох частотних діапазонах 2,4 і 5 ГГц. Елементна база точки доступу передбачає роботу за технологією адаптивного формування діаграми спрямованості (Transmit Beamforming) з використанням системи антен 2Tx2R MIMO з двома просторовими потоками даних для кожного радіоінтерфейсу.
У технології Transmit Beamforming сигнали, що посилаються окремими антенами, відрегульовані таким чином, щоб вони відчували посилюючу інтерференцію безпосередньо в області прийомної антени абонентського обладнання, в той час як в інших напрямках вони відчувають зникаючу інтерференцію. Радіосигнали, прийняті від клієнтів Wi-Fi, допомагають точці доступу визначити місце розташування абонентів, і ця інформація надалі використовується набором мікросхем NWA1123-ACV2 для розрахунку і формування вузькоспрямованого головного пелюстка в низхідному напрямку.
Завдяки діаграмі спрямованості, орієнтованої в сторону абонентського пристрою, можна оптимізувати зону радіопокриття і скоротити кількість точок доступу, необхідних для розгортання бездротової мережі. ТехнологіяTransmit Beamforming дозволяє практично повністю придушити шумові перешкоди, збільшити дальності і швидкості передачі даних для кожного окремо Wi-Fi клієнта.
 
Точка доступу стандарту IEEE 802.11n корпоративного рівня.
 
Кожен з радіоінтерфейсів NWA1123-ACV2 працює в одному з наступних режимів на вибір:
 
• MBSSID: точка доступу з підтримкою до 8 SSID
• Root AP: точка доступу з підтримкою 1 SSID для функції репітера і 4 SSID для підключення бездротових клієнтів
• Repeater: збільшення зони покриття бездротової мережі
• Клієнт точки доступу: підключення до бездротової мережі обладнання з портом Ethernet
 
NWA1123-ACV2 підтримує в цілому 16 ідентифікаторів бездротових мереж SSID (по 8 для кожного радіоінтерфейсу). Завдяки можливості тегірування трафіку, що приходить від кожної віртуальної бездротової мережі, певним маркером VLAN 802.1Q, точка доступу NWA1123-ACV2 дозволяє інтегрувати бездротовий доступ в віртуальні локальні мережі. Ця технологія може використовуватися в корпоративних бездротових мережах для забезпечення безпечної та надійної роботи різних сервісів із заданою якістю обслуговування, наприклад, для надання гістьового доступу в Інтернет і захищеного підключення до ресурсів локальної мережі. Підтримка протоколу IPv6 забезпечує сумісність точки доступу ZyXEL з IP-мережами нового покоління.
При розгортанні бездротової мережі не обов'язково використовувати блок живлення з комплекту поставки. У випадку встановлення точки доступу в місцях, віддалених від мережі змінного струму 220В, необхідне електропостачання NWA1123-AC можна організувати за допомогою PoE-інжекторів і Ethernet-комутаторів з підтримкою стандарту мережевого живлення 802.3af.
Високий рівень безпеки бездротової мережі забезпечується завдяки сучасним засобам захисту, таких какаутентіфікація користувачів на сервері RADIUS, фільтрація по MAC-адресами, підтримка протоколів IEEE 802.1x, Wi-Fi Protected Access (WPA) і WPA2.
 
Розширення зони покриття Wi-Fi без прокладки Ethernet-кабелю.
 
До точки доступу, яка знаходиться в режимі Root AP, підключаються віддалені точки в режимі Repeater і вони починають віщати той SSID, до якого вони самі підключилися. Таким чином, універсальний мережевий репітер (Repeater) дозволяє розширити зону покриття основної точки доступу (Root AP) сигналом Wi-Fi в тих місцях, де немає можливості прокласти Ethernet-кабель, щоб підключити точку доступу до дротової локальної мережі та налаштувати стандартний роумінг.
Для вирішення даного завдання краще використовувати точку доступу з двома незалежними радіоінтерфейсами. Один радіоінтерфейс NWA1123-ACV2 можна налаштувати в режим репітера для зв'язку c віддаленої точкою доступу та ретрансляції одного SSID-профілю, а інший - для підключення бездротових клієнтів. Тим самим підвищується загальна продуктивність бездротової мережі, тому кожна функція (підключення клієнтів і репітер) використовує для передачі даних свій незалежний канал зв'язку (радіоінтерфейс). Можливість вибору частотного діапазону 2,4 або 5 ГГц забезпечує додаткову перешкодозахищеність і універсальність бездротової мережі.
Елегантний корпус з вогнестійкого, екологічного матеріалу.
 
Багатофункціональне кріплення серії NWA1120 допускає установку цих точок доступу на стелі або на стіні. Елегантний корпус, що нагадує сповіщувач пожежної сигналізації, дозволяє зберегти дизайн інтер'єру приміщення в колишньому вигляді. При розгортанні бездротової мережі немає необхідності ховати точку доступу, наприклад, за підвісною стелею.
Корпус серії NWA1120 виготовлений з нетоксичних матеріалів з нульовим вмістом галогенів (Low Smoke Zero Halogen, LS0H), щоб захистити людей від шкідливих виділень. Безпечний матеріал корпусу робить серію NWA1120 найбільш підходящими точками доступу для розгортання бездротових мереж у громадських та навчальних закладах.
 
Основні переваги:
 
• Два незалежних радоінтерфейса і підтримка стандарту IEEE 802.11n одночасно в частотних діапазонах 2,4 і 5 ГГц дозволяють створити високопродуктивну мережу Wi-Fi в місцях з великою щільністю мобільних користувачів.
• Застосування технології формування адаптивної діаграми спрямованості (Transmit Beamforming), орієнтованої в сторону абонентського пристрою, скорочує кількість точок доступу на території надання послуги за рахунок розширення зони покриття і збільшує швидкість зв'язку на середній дистанції.
• Елегантний дизайн точки доступу, що нагадує сповіщувач пожежної сигналізації, дозволяє закріпити її безпосередньо на стелі.
• Можливість розширення зони покриття Wi-Fi в місцях, де немає можливості прокласти Ethernet-кабель, завдяки режимам Root AP і Repeater.
• Підтримка до 16 віртуальних бездротових мереж (SSID).
• Інтерфейс Gigabit Ethernet для підключення до локальної мережі та підтримка протоколу IPv6.
• Максимальна швидкість бездротового з'єднання 300 Мбіт / с.
• Підтримка стандартної технології подачі живлення по Ethernet-кабелю відповідно до IEEE 802.3af. Дозволяє підключити точку доступу по PoE до будь-якого Ethernet-комутатора або PoE-інжектору, що задовольняє даному стандарту.
• Надійний захист передачі даних (WPA2, 802.1x, 802.1Q VLAN, RADIUS).
• Налаштування прав доступу користувачів Wi-Fi до ресурсів провідної мережі завдяки функції Layer-2 Isolation.
 
Рекомендації щодо застосування:
 
• Для побудови відкритих і / або захищених корпоративних Wi-Fi мереж стандарту IEEE 802.11n, а також пунктів доступу в Інтернет в невеликих готелях, кафе та інших громадських місцях.
• Модернізація існуючих бездротових мереж і адаптація їх до нового адресного простору IPv6.
• Установка в якості універсального мережевого репітера для розширення зони покриття основної точки доступу та підключення до мережі мобільних користувачів в місцях, важкодоступних для прокладки кабелю Ethernet.
• Побудова Wi-Fi мереж в приватних заміських будинках (котеджах) для підключення до швидкісного Інтернету смартфонів і планшетів.
Безпровідні можливості
Швидкість Wi-Fi 867 Мбіт/с (5 ГГц), 300 Мбіт/с (2.4 ГГц)
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Стандарти Wi-Fi IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a.
Живлення
Живлення Зовнішній блок живлення. Вхідна напруга 100-200 V AC, 50/60 Гц, 0,3 A. Вихідна напруга 12 V DC, 1 А. PoE (Power over Ethernet), підтримка стандарту IEEE 802.3af. Споживана потужність в режимі PoE: 7 Вт.
Корпус
Індикатори SYS/WLAN
Мережеві характеристики
QoS WMM (Wi-Fi Certified)
Мережеві функції Підтримка IPv6. Підтримка 802.1Q VLAN. Статична IP-адреса. DHCP-клієнт.
Управління
Управління Веб-інтерфейс управління. Інтерфейс командного рядка. Вбудований журнал роботи. Адміністрування по SNMP v3.
Порти
Інтерфейси 1 порт 10/100/1000 Мбіт/с PoE PD
Безпека
Аутентифікація IEEE 802.1x, RADIUS
Безпека Блокування трафіку Intra-BSS. Управління доступом до ресурсів провідної мережі з боку бездротових користувачів (Layer-2 Isolation), до 32 MAC-адрес.
Відповідність стандартам 802.1Q (VLAN), 802.1x (User Authentication), 802.3 (Ethernet), 802.3u (Fast Ethernet), 802.3af (PoE), 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
Типи EAP EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, EAP-FAST, EAP-AKA и EAP-SIM
Функції Брандмауера Журнал подій. Фільтрація по MAC-адресами, до 128 записів на кожну бездротову мережу (SSID)
Функції безпеки 64/128-бітне WEP-шифрування. WPA / WPA2-PSK. WPA / WPA2-Enterprise.
Інші особливості
Гарантія 3 роки.
Комплект поставки Точка доступу. Блок живлення. Монтажний набір для кріплення точки доступу на стелі або стіні. Керівництво з монтажу та початковому налаштуванні російською мовою. Гарантійний талон.

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні: