Мова
Ukr Ukr

Точка доступу NWA5121-NI

Точка доступу NWA5121-NI
Точка доступу NWA5121-NI Точка доступу NWA5121-NI Точка доступу NWA5121-NI
Виробник ZyXEL
Модель: NWA5121-NI
Наявність: На складі
Ціна 3,670.11грн.
Універсальна точка доступу Wi-Fi з інтегрованими антенами для побудови бездротових мереж стандарту 802.11n в діапазоні частот 2,4 ГГц. Може працювати в автономному режимі або спільно з контролерами бездротових мереж серії NXC, а також хот-спотами і шлюзами безпеки ZyXEL, в яких є функція контролера.
 
Технологія адаптивного формування діаграми спрямованості (Tx Beamforming).
 
У точці доступу ZyXEL NWA5121-NI реалізовані технологія адаптивного формування діаграми спрямованості (Transmit Beamforming) і антенна система 2Tx2R MIMO з двома просторовими потоками даних.
 
У технології Transmit Beamforming сигнали, що посилаються окремими антенами, відрегульовані таким чином, щоб вони відчували посилюючу інтерференцію безпосередньо в області прийомної антени абонентського обладнання, в той час як в інших напрямках вони відчувають зникаючу інтерференцію. Радіосигнали, прийняті від клієнтів Wi-Fi, допомагають точці доступу визначити місце розташування абонентів, і ця інформація надалі використовується набором мікросхем NWA5121-NI для розрахунку і формування вузькоспрямованого головного пелюстка в низхідному напрямку.
 
Завдяки діаграмі спрямованості, орієнтованої в сторону абонентського пристрою, можна оптимізувати зону радіопокриття і скоротити кількість точок доступу, необхідних для розгортання бездротової мережі. Технологія Transmit Beamforming дозволяє практично повністю придушити шумові перешкоди, збільшити дальність і швидкість передачі даних для кожного окремо клієнта або пристрою.
 
Універсальна точка доступу Wi-Fi корпоративного рівня.
 
Існує дві моделі побудови бездротових мереж: з контролером і без. На початковому етапі створення Wi-Fi мережі можна використовувати точки доступу серії NWA5120 в автономному режимі. У цьому випадку налаштування і управління кожною точкою доступу здійснюється індивідуально через графічний веб-інтерфейс. У міру установки великого числа автономних точок доступу можуть виникнути складнощі з керуванням такою мережею.
 
Для вирішення завдання централізованого управління бездротовою мережею, встановлені раніше точки доступу серії NWA5120 можна переналаштувати в режим керованих точок доступу для роботи з контролером ZyXEL. Це дозволяє без додаткових витрат перетворити наявні автономні точки доступу в модулі з централізованим управлінням. У режимі керованої точки доступу серія NWA5120 працює з контролерами бездротових мереж серії NXC, а також хот-спотами і шлюзами безпеки ZyXEL, в яких є функція контролера.
 
NWA5121-NI підтримує до 8 ідентифікаторів бездротових мереж SSID на одній апаратній платформі. Завдяки можливості тегірування вхідного бездротового трафіку певним маркером VLAN 802.1Q, точка доступу NWA5121-NI дозволяє інтегрувати бездротовий доступ в віртуальні локальні мережі. Ця технологія може використовуватися в корпоративних бездротових мережах для забезпечення безпечної та надійної роботи різних сервісів із заданою якістю обслуговування, наприклад, для надання гостьового доступу в Інтернет і захищеного підключення до ресурсів локальної мережі.
 
При розгортанні бездротової мережі не обов'язково використовувати блок живлення з комплекту поставки. У випадку встановлення NWA5121-NI в місцях, віддалених від мережі змінного струму 220В, необхідне електропостачання точки доступу можна організувати за допомогою PoE-інжекторів і Ethernet-комутаторів з підтримкою стандарту мережевого живлення 802.3af.
 
Високий рівень безпеки бездротової мережі забезпечується сучасними засобами захисту, такими як аутентіфікація користувачів на сервері RADIUS, фільтрація по MAC-адресами і Layer-2 Isolation, підтримка протоколів IEEE 802.1x, Wi-Fi Protected Access (WPA) і WPA2.
 
Елегантний корпус з вогнестійкого, екологічного матеріалу.
 
Кріплення NWA5121-NI передбачає установку точки доступу безпосередньо на стелі, а елегантний корпус, що нагадує сповіщувач пожежної сигналізації, дозволяє зберегти дизайн інтер'єру приміщення в колишньому вигляді. При розгортанні бездротової мережі немає необхідності ховати точку доступу, наприклад, за підвісною стелею.
 
Корпус NWA5121-NI виготовлений з нетоксичних матеріалів з нульовим вмістом галогенів (Low Smoke Zero Halogen, LS0H), щоб захистити людей від шкідливих виділень. Безпечний матеріал корпусу робить NWA5121-NI найбільш придатною точкою доступу для розгортання бездротової мережі у громадських та навчальних закладах.
 
Основні переваги:
 
· Можливість використовувати точку доступу в автономному режимі або під управлінням контролерів бездротових мереж.
· Застосування технології формування адаптивної діаграми спрямованості (Transmit Beamforming), орієнтованої в сторону абонентського пристрою, скорочує кількість точок доступу на території надання послуги за рахунок збільшення зони покриття і збільшує швидкість зв'язку на середній дистанції.
· Підтримка до 8 віртуальних бездротових мереж (SSID).
· Ізолювання трафіку користувачів на другому рівні (Layer-2 Isolation) для управління доступом до ресурсів локальної мережі.
· Елегантний дизайн точки доступу, що нагадує сповіщувач пожежної сигналізації, дозволяє закріпити її безпосередньо на стелі.
· Підтримка технології MIMO 2T * 2R (дві антени пристрою одночасно працюють на передачу і на прийом) з двома просторовими потоками даних.
· Максимальна швидкість бездротового з'єднання 300 Мбіт / с.
· Інтерфейс Gigabit Ethernet для підключення до локальної мережі.
· Підтримка стандартної технології подачі живлення по Ethernet-кабелю відповідно до IEEE 802.3af. Дозволяє підключити точку доступу по PoE до будь-якого Ethernet-комутатора або PoE-інжектору, що задовольняє даному стандарту.
· Надійний захист передачі даних (WPA2, 802.1x, 802.1Q VLAN, RADIUS).
 
Рекомендації щодо застосування:
 
· Для побудови захищених корпоративних бездротових мереж стандарту IEEE 802.11n.
· Організація пунктів доступу в Інтернет в готелях, аеропортах та інших громадських місцях.
· Побудова бездротових мереж різної конфігурації як на базі контролера точок доступу, так і в автономному режимі (Standalone).
Безпровідні можливості
Швидкість Wi-Fi 300 Мбіт/с
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц
Вид антен 2 вбудовані антени з коефіцієнтом підсилення 4,5 dBi.
Стандарти Wi-Fi IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Живлення
Живлення Від зовнішнього блоку живлення 12 V DC, 1 А. PoE (Power over Ethernet), підтримка стандарту IEEE 802.3af. Споживана потужність в режимі PoE: 4 Вт.
Корпус
Індикатори System, WLAN
Мережеві характеристики
QoS Балансування навантаження (по числу підключаємих бездротових користувачів, за величиною трафіку). WMM (Wi-Fi Certified). WMM Power Save.
Мережеві функції Підтримка 802.1Q VLAN. Статична IP-адреса. DHCP-клієнт.
Управління
Управління Режим автономної точки доступу. Веб-інтерфейс управління. Інтерфейс командного рядка (CLI). Вбудований журнал роботи. Адміністрування по SNMP v3.
Порти
Інтерфейси 1 порт 10/100/1000 Мбіт/с PoE PD
Безпека
Аутентифікація IEEE 802.1x, RADIUS
Безпека Блокування трафіку Intra-BSS. Ізолювання трафіку користувачів на другому рівні (Layer-2 Isolation), налаштовується індивідуально для кожної бездротової мережі (SSID).
Відповідність стандартам 802.1Q (VLAN), 802.1x (User Authentication), 802.3 (Ethernet), 802.3u (Fast Ethernet), 802.3ab (1000BASE-T), 802.3af (PoE), 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
Типи EAP EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, EAP-FAST, EAP-AKA и EAP-SIM
Функції Брандмауера Журнал подій, Фільтрація по MAC-адресам
Функції безпеки 64/128-бітне WEP-шифрування. WPA / WPA2-PSK. WPA2 (Wi-Fi certified). WPA / WPA2-Enterprise.
Інші особливості
Гарантія 3 роки.
Комплект поставки Точка бездротового доступу. Блок живлення. Монтажний набір для кріплення точки доступу на стелі або стіні. Керівництво з монтажу та початковому налаштуванні російською мовою. Гарантійний талон.

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні: