Мова
Ukr Ukr

Точка доступу NWA5121-N

Точка доступу NWA5121-N
Точка доступу NWA5121-N
Виробник ZyXEL
Модель: NWA5121-N
Наявність: На складі
Ціна 5,259.87грн.
Універсальна точка доступу Wi-Fi із зовнішніми знімними антенами для побудови бездротових мереж стандарту 802.11n в діапазоні частот 2,4 ГГц. Може працювати в автономному режимі або спільно з контролерами бездротових мереж серії NXC, а також хот-спотами і шлюзами безпеки ZyXEL, в яких є функція контролера.
 
Технологія адаптивного формування діаграми спрямованості (Tx Beamforming).
 
У точці доступу ZyXEL NWA5121-N реалізовані технологія адаптивного формування діаграми спрямованості (Transmit Beamforming) і антенна система 2Tx2R MIMO з двома просторовими потоками даних. Два роз'єми SMA для підключення зовнішніх антен дозволяють адміністратору мережі використовувати MIMO антени 2,4 ГГц з будь діаграмою спрямованості для створення необхідної зони покриття мережі Wi-Fi.
 
У технології Transmit Beamforming сигнали, що посилаються окремими антенами, відрегульовані таким чином, щоб вони відчували посилюючу інтерференцію безпосередньо в області прийомної антени абонентського обладнання, в той час як в інших напрямках вони відчувають зникаючу інтерференцію. Радіосигнали, прийняті від клієнтів Wi-Fi, допомагають точки доступу визначити місце розташування абонентів, і ця інформація надалі використовується набором мікросхем NWA5121-N для розрахунку і формування вузькоспрямованого головного пелюстка в низхідному напрямку.
 
Завдяки діаграмі спрямованості, орієнтованої в сторону абонентського пристрою, можна оптимізувати зону радіопокриття і скоротити кількість точок доступу, необхідних для розгортання бездротової мережі. Технологія Transmit Beamforming дозволяє практично повністю придушити шумових перешкод, збільшити дальності і швидкості передачі даних для кожного окремо клієнта Wi-Fi.
 
Універсальна точка доступу Wi-Fi корпоративного рівня.
 
Існує дві моделі побудови бездротових мереж: з контролером і без. На початковому етапі створення Wi-Fi мережі можна використовувати точки доступу серії NWA5120 в автономному режимі. У цьому випадку налаштування і управління кожною точкою доступу здійснюється індивідуально через графічний веб-інтерфейс. У міру установки великого числа автономних точок доступу можуть виникнути складнощі з керуванням такою мережею.
 
Для вирішення завдання централізованого управління бездротовою мережею встановлені раніше точки доступу серії NWA5120 можна переналаштувати в режим керованих точок доступу для роботи з контролером ZyXEL. Це дозволяє без додаткових витрат перетворити наявні автономні точки доступу в модулі з централізованим управлінням. У режимі керованої точки доступу серія NWA5120 працює з контролерами бездротових мереж серії NXC, а також хот-спотами і шлюзами безпеки ZyXEL, в яких є функція контролера.
 
NWA5121-N підтримує до 8 ідентифікаторів бездротових мереж SSID на одній апаратній платформі. Завдяки можливості тегірування вхідного бездротового трафіку певним маркером VLAN 802.1Q, точка доступу NWA5121-N дозволяє інтегрувати бездротовий доступ в віртуальні локальні мережі. Ця технологія може використовуватися в корпоративних бездротових мережах для забезпечення безпечної та надійної роботи різних сервісів із заданою якістю обслуговування, наприклад, для надання гостьового доступу в Інтернет і захищеного підключення до ресурсів локальної мережі.
 
При розгортанні бездротової мережі не обов'язково використовувати блок живлення з комплекту поставки. У випадку встановлення NWA5121-N в місцях, віддалених від мережі змінного струму 220В, необхідне електропостачання точки доступу можна організувати за допомогою PoE-інжекторів і Ethernet-комутаторів з підтримкою стандарту мережевого живлення 802.3af.
 
Високий рівень безпеки бездротової мережі забезпечується сучасними засобами захисту, такими як аутентіфікація користувачів на сервері RADIUS, фільтрація по MAC-адресами і Layer-2 Isolation, підтримка протоколів IEEE 802.1x, Wi-Fi Protected Access (WPA) і WPA2.
 
Елегантний корпус з вогнестійкого, екологічного матеріалу.
 
Кріплення NWA5121-N передбачає встановлення точки доступу безпосередньо на стелі, а елегантний корпус, що нагадує сповіщувач пожежної сигналізації, дозволяє зберегти дизайн інтер'єру приміщення в колишньому вигляді. При розгортанні бездротової мережі немає необхідності ховати точку доступу, наприклад, за підвісною стелею.
 
Корпус NWA5121-N виготовлений з нетоксичних матеріалів з нульовим вмістом галогенів (Low Smoke Zero Halogen, LS0H), щоб захистити людей від шкідливих виділень. Безпечний матеріал корпусу робить NWA5121-N найбільш придатною точкою доступу для розгортання бездротової мережі у громадських та навчальних закладах.
 
Основні переваги:
 
· Можливість використовувати точку доступу в автономному режимі або під управлінням контролерів бездротових мереж.
· Застосування технології формування адаптивної діаграми спрямованості (Transmit Beamforming), орієнтованої в сторону абонентського пристрою, скорочує кількість точок доступу на території надання послуги за рахунок збільшення зони покриття і збільшує швидкість зв'язку на середній дистанції.
· Підтримка до 8 віртуальних бездротових мереж (SSID).
· Ізолювання трафіку користувачів на другому рівні (Layer-2 Isolation) для управління доступом до ресурсів локальної мережі.
· Елегантний дизайн точки доступу, що нагадує сповіщувач пожежної сигналізації, дозволяє закріпити її безпосередньо на стелі.
· Знімні антени дозволяють підключити до точки доступу MIMO антени з великим коефіцієнтом посилення або з іншого діаграмою спрямованості.
· Підтримка технології MIMO 2T * 2R (дві антени пристрою одночасно працюють на передачу і на прийом) з двома просторовими потоками даних.
· Максимальна швидкість бездротового з'єднання 300 Мбіт / с.
· Інтерфейс Gigabit Ethernet для підключення до локальної мережі.
· Підтримка стандартної технології подачі живлення по Ethernet-кабелю відповідно до IEEE 802.3af. Дозволяє підключити точку доступу по PoE до будь-якого Ethernet-комутатора або PoE-інжектору, що задовольняє даному стандарту.
· Надійний захист передачі даних (WPA2, 802.1x, 802.1Q VLAN, RADIUS).
 
Рекомендації щодо застосування:
 
· Для побудови захищених корпоративних бездротових мереж стандарту IEEE 802.11n.
· Організація пунктів доступу в Інтернет в готелях, аеропортах та інших громадських місцях.
· Побудова бездротових мереж різної конфігурації як на базі контролера точок доступу, так і в автономному режимі (Standalone).
Безпровідні можливості
Швидкість Wi-Fi 300 Мбіт/сек
Частота роботи Wi-Fi 2.4 ГГц
Вид антен Дві зовнішні всенаправлені знімні антени з коефіцієнтом підсилення 3 dBi технологія MIMO, 2Tx2R
Стандарти Wi-Fi IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Живлення
Живлення Від зовнішнього блоку живлення 12V DC, 1А PoE (Power over Ethernet), підтримка стандарту IEEE 802.3af Споживана потужність в режимі PoE: 4 Вт
Корпус
Індикатори System, WLAN
Мережеві характеристики
QoS Балансування навантаження: по числу підключаються бездротових користувачів, за величиною трафіку. WMM (Wi-Fi Certified) WMM Power Save
Мережеві функції Підтримка 802.1Q VLAN, Статична IP-адреса, DHCP-клієнт
Управління
Управління Веб-інтерфейс, SNMP (Simple Network Management Protocol), Інтерфейс командного рядка (CLI)
Порти
Інтерфейси 1 порт 10/100/1000 Мбіт / сек PoE PD, RJ-45
Безпека
Аутентифікація IEEE 802.1x, RADIUS
Безпека Блокування трафіку Intra-BSS, Ізолювання трафіку користувачів на другому рівні (Layer-2 Isolation), настроюється індивідуально для кожної бездротової мережі (SSID)
Відповідність стандартам 802.1Q (VLAN), 802.1x (User Authentication), 802.3 (Ethernet), 802.3u (Fast Ethernet), 802.3ab (1000BASE-T), 802.3af (PoE), 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
Типи EAP EAP-TLS, EAP-TTLS, EAP-PEAP, EAP-FAST, EAP-AKA и EAP-SIM
Функції Брандмауера Фільтрація по MAC-адресами, до 512 записів на кожну бездротову мережу (SSID), Журнал подій
Функції безпеки WPA2-Enterprise; WPA-Enterprise; WPA2-PSK; WPA-PSK; WEP-кодування з 64 або 128-бітовим ключем
Інші особливості
Гарантія 3 роки
Комплект поставки Точка бездротового доступу. Дві антени. Блок живлення. Монтажний набір для кріплення точки доступу на стелі або стін.і Керівництво з монтажу та початковому налаштуванні російською мовою. Гарантійний талон.

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні: