Мова
Ukr Ukr

Міжмережевий екран ZyXEL USG20W-VPN

Міжмережевий екран ZyXEL USG20W-VPN
Міжмережевий екран ZyXEL USG20W-VPN Міжмережевий екран ZyXEL USG20W-VPN
Модель: USG20W-VPN
Наявність: На складі
Ціна 10,770.00грн.

Сучасні потужні процесори істотно розширюють можливості зловмисників дешифрувати тунелі VPN. Такі успадковані механізми шифрування, як Message Digest 5 (MD5) і Secure Hash Algorithm 1 (SHA-1), вже не гарантують безпеку з'єднань із зовнішнім світом. Завдяки підтримці більш досконалого шифрування Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) міжмережевий екран VPN Firewall забезпечує кращу в своєму класі захист з'єднань VPN для забезпечення максимальної безпеки каналів зв'язку компаній.

Повна лінійка Zyxel VPN Firewall забезпечує надійні безперервні сервіси VPN з підтримкою dual-WAN failover and fallback. Завдяки використанню двох з'єднань WAN, з яких одна є основною, а друга резервної, в разі збою основного Zyxel VPN Firewall автоматично перемикається на резервне, а після відновлення основного з'єднання автоматично перемикається назад на це з'єднання.

Віртуальні приватні мережі Virtual Private Network (VPN) - це безпечне і зручне рішення для компанії, яка хоче безпечно і зручно організувати доступ до своїх ресурсів для партнерів, замовників і співробітників, які перебувають поза офісом. Однак звичайний користувач не здатний без спеціального навчання правильно налаштувати конфігурацію типового рішення VPN, що істотно погіршує ефективність і зручність застосування VPN. У Zyxel VPN Firewall використовується Easy VPN для автоматичного надання ресурсів для настройки з'єднання client-to-site IPsec VPN.

Програма-візард з пакета клієнтського програмного забезпечення Zyxel IPsec VPN автоматично витягує файл конфігурації VPN з Zyxel VPN Firewall, після чого користувачеві для завершення налаштування IPsec VPN потрібно виконати тільки три простих кроки. Zyxel Easy VPN зменшує навантаження на адміністратора мережі і забезпечує простий і безпечний доступ до серверів компанії, її системі електронної пошти і ресурсів дата-центру для партерів, клієнтів і знаходяться поза офісом співробітників.

Пошук потрібного поновлення микрокода, а також ідентифікація версії, яка сумісна з вашим пристроєм, і її інсталяція часто перетворюються на складне завдання, на виконання якої йде багато робочого часу.

Для вирішення цієї проблеми в міжмережевий екран Zyxel VPN Firewall додано новий сервіс Cloud Helper. Cloud Helper забезпечує простий пошук інформації про останню версію микрокода. Новий мікрокод стає відразу ж доступний після офіційного релізу, що гарантує його автентичність і надійність.

Розроблена для усунення повторно виконуваних процедур розгортання і управління мережею пакет утиліт Zyxel One Network спрощує конфігурування, управління та діагностику, тому власники мереж можуть більше часу приділяти своєму основному бізнесу. Zyxel One Network пропонує зручну утиліту швидкого налаштування мережі Zyxel One Network Utility (ZON Utility). Zyxel Smart Connect допомагає мережевих пристроїв Zyxel знаходити і розпізнавати один одного, що дозволяє повністю автоматизувати такі функції, як відновлення заводських налаштувань і перезавантаження, для виконання яких потрібно одне клацання миші. Zyxel One Network забезпечує чудову інтеграцію в мережу різних пристрої, в тому числі комутаторів, точок доступу Wi-Fi і шлюзів.

OneSecurity надає інформативні ресурси і ноу-хау мережевої безпеки, які допомагають компаніям і їх ІТ-фахівцям компаніям забезпечити безпечну роботу мережі незважаючи на зростаюче число загроз кібербезпеки. Пошук інформації та ресурсів виконується одним клацанням миші в GUI-інтерфейсі USG2200-VPN. ІТ-фахівець може швидко і легко дізнатися про новітні загрози і потім за допомогою зручних інструкцій FAQ вжити всіх необхідних заходів для захисту від них. 

Ємність і продуктивність системи
Інтерфейси VLAN 8
акс. число одночасних тунелів IPsec VPN 10
Макс. число одночасних сесій TCP 20000
Одночасних пристроїв (за замовчуванням / макс.) 64
Пропускна здатність VPN (Mbps) 90
Пропускна здатність брандмауера SPI (Mbps) 350
Число одночасних користувачів SSL VPN (за замовчуванням / макс.) 5 / 15
Живлення
Живлення 12 В пост. струму, максимум 2.0 А
Максимальне енергоспоживання (Ватт) 12
Тепловиділення (BTU / год) 61.38
Основні функції
Amazon VPC +
Facebook Wi-Fi +
VPN IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec
Сервіси безпеки
Anti-spam +
Content filtering +
EZ Mode +
Фізичні характеристики
Аксесуари в пакеті поставки Адаптер живлення Кабель RJ45 -RS232 для підключення консолі Антена
Вага (кг) 0.94
Розміри (WxDxH) (мм) 216 x 143 x 33
Специфікація
Інтрефейси 4 x LAN/DMZ, 1 x WAN, 1 x SFP
Порт консолі Так (RJ-45)

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні:
Теги USG20W-VPN