Мова
Ukr Ukr

Міжмережевий екран ZyXEL USG60W

Міжмережевий екран ZyXEL USG60W
Міжмережевий екран ZyXEL USG60W Міжмережевий екран ZyXEL USG60W
Модель: USG60W-EU0102F
Наявність: На складі
Ціна 18,039.00грн.

Шлюзи USG Performance Series забезпечують надійний захист невеликих підприємств від шкідливих програм і заборонених додатків.

З огляду на популярність BYOD, Zyxel USG Performance Series допомагає невеликим компаніям розгорнути Wi-Fi всюди, де потрібна бездротова мережа. USG40W і USG60W обладнані точкою доступу з одним / двома радіомодулями, тому ці пристрої відразу ж забезпечать Wi-Fi в невеликому офісі.

Інтегрований контролер WAN з технологією Zyxel AP Controller забезпечує управління до 18 точками доступу за допомогою централізованого інтерфейсу. За допомогою USG Performance Series компанія може легко надати доступ до Wi-Fi в різних частинах свого офісу, наприклад, на ресепшн і переговорних кімнатах, коли це буде потрібно.

Zyxel USG Performance Series забезпечують безпеку корпоративного класу Next Generation Firewall за ціною, доступною для невеликих компаній.

Ці шлюзи реалізують багаторівневу розширену захист і ефективний контроль таких додатків Web, як Facebook, Google Apps і Netflix, з використанням різних механізмів захисту від шкідливого коду, в тому числі брандмауера, Anti-Virus, Anti-Spam, Content Filtering, IDP і Application Patrol.

Нещодавно реалізована технологія Content Filtering 2.0 підтримує функцію Geo IP Blocking, істотно поліпшує виявлення загроз. Тепер невеликим компаніям не страшні загрози інформаційної безпеки, за допомогою Zyxel USG Performance Series вони можуть ефективно захистити себе від спаму і незаконного використання соціальних мереж, що знижують продуктивність їх персоналу.

Управління складними конфігураціями часто перетворюється в заплутану процедуру, на виконання якої йде багато часу. Для вирішення цієї проблеми в Zyxel USG Performance Series передбачено спрощений режим настройки "easy mode" за допомогою GUI спеціально для користувачів з невеликих фірм і SOHO. При використанні режиму easy mode настройка конфігурації виконується за допомогою піктограм і зручною консолі, що істотно спрощує управління і моніторинг пристрою. Крім того, для зручності настройки параметрів додатків і функцій застосовуються інтегровані програми-Візард. Режим easy mode пристроїв Zyxel Performance Series допомагає користувачам з невеликих фірм і SOHO з мінімальними зусиллями отримати всі переваги високошвидкісних безпечних мереж.

Пошук потрібного поновлення микрокода, а також ідентифікація версії, яка сумісна з вашим пристроєм, і її інсталяція часто перетворюються на складне завдання.

Для вирішення цієї проблеми в міжмережевий екран Zyxel VPN Firewall додано новий сервіс Cloud Helper. Cloud Helper забезпечує простий пошук інформації про останню версію микрокода. Новий мікрокод стає відразу ж доступний після офіційного релізу, що гарантує його автентичність і надійність.

Розроблена для усунення повторно виконуваних процедур розгортання і управління мережею, Zyxel One Network спрощує конфігурування, управління та діагностику, тому власники мереж можуть більше часу приділяти своєму основному бізнесу. Zyxel One Network пропонує зручну утиліту швидкого налаштування мережі Zyxel One Network Utility (ZON Utility). Zyxel Smart Connect допомагає мережевих пристроїв Zyxel знаходити і розпізнавати один одного, що дозволяє повністю автоматизувати такі функції, як відновлення заводських налаштувань і перезавантаження, для виконання яких потрібно одне клацання мишею. Zyxel One Network забезпечує чудову інтеграцію в мережу різних пристрої, в тому числі комутаторів, точок доступу і шлюзів.

OneSecurity пропонує інформативні ресурси і ноу-хау мережевої безпеки, які допомагають компаніям і їх ІТ-фахівцям компаніям забезпечити безпечну роботу мережі незважаючи на зростаюче число загроз кібербезпеки. Пошук інформації та ресурсів виконується одним клацанням миші в GUI-інтерфейсі USG2200-VPN. ІТ-фахівець може швидко і легко дізнатися про новітні загрози і потім за допомогою зручних інструкцій FAQ вжити всіх необхідних заходів для захисту від них.

The Zyxel USG Performance Series реалізує повний набір функцій, які підійдуть різним компаніям, а також дозволяє добитися максимальної продуктивності і безпеки за допомогою приставки «все-в-одному». Повна модульність мережевого функціоналу дозволяє ІТ-фахівця побудувати конфігурацію системи відповідно до його потреб.

 

Ємність і продуктивність системи
Інтерфейси VLAN 16
акс. число одночасних тунелів IPsec VPN 40
Макс. число одночасних сесій TCP 100000
Пропускна здатність AV (Mbps) 90
Пропускна здатність IDP (Mbps) 150
Пропускна здатність UTM (AV і IDP) 90
Пропускна здатність VPN (Mbps) 180
Пропускна здатність брандмауера SPI (Mbps) 1000
Число одночасних користувачів SSL VPN (за замовчуванням / макс.) 5 / 20
Число одночасно підключених пристроїв logins 128
Живлення
Живлення 12 В пост. струму, макс 2.0 A
Максимальне енергоспоживання (Ватт) 28
Тепловиділення (BTU / год) 95.54
Основні функції
Amazon VPC +
Device HA Pro -
Facebook Wi-Fi +
Hotspot Management -
Link Aggregation (LAG) -
SSL (HTTPS) inspection -
VPN IKEv2, IPSec, SSL, L2TP/IPSec
Підтримка принтерів квитанцій / Максимальне число принтерів -
Сервіси безпеки
Anti-spam +
Anti-virus (AV) +
Content filtering +
EZ Mode +
IDP & Application Patrol +
Управління WLAN
Число точок доступу (за замовчуванням / макс.) 2 / 18
Фізичні характеристики
Аксесуари в пакеті поставки Адаптер живлення Кабель DB9 - RJ-45 для підключення консолі Антена
Вага (кг) 1.46
Розміри (WxDxH) (мм) 272 x 187 x 36
Специфікація
USB-порти 1
Інтрефейси 4 x LAN/DMZ, 2 x WAN
Монтаж в стійку +
Порт консолі Так (DB9)

Написати відгук

Ваше Ім’я:
Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні:
Теги USG60W